Oferta de munca

Prezentare posturi vacante

SUSPENSIUNEA ELEMENTELOR METALICE

ML13 961 Vizualizari Best 39 10,44

Descrierea postului

Muncitorul se ocupa cu pregătirea elementelor metalice (piese auto) pentru operatia de  acoperire cu pulbere.

Elementele mai mici sunt atârnate de rafturile special pregătite, în timp ce cele mai mari sunt fixate cu cârlige la lift, care duce produsul direct în cameră, unde sunt apoi vopsite.

Produsul vopsit finisat este ambalat și gata pentru expediere.

Oferim

  • Salariul brut pe ora de € 10,44.
  • Majorare garantată de salariu  € 0,50 după ce a lucrat 26 de săptămâni.
  • Oferim cazare,asigurare medicala,si transport.
  • Sărbători de încredere în perioada sărbătorilor din decembrie (planta stă întotdeauna timp de 2 săptămâni).

Program de munca

Program de lucru fix:

Luni - Joi: 7: 30-16: 15

Vineri: 7: 30-15: 15.

Cerinte

  • experiență în munca de producție,
  • disponibilitate  de muncă pentru o perioadă lungă de timp,
  • motivație,punctualitate,seriozitate,
  • atitudine buna,
  • comportament  adecvat.

Profilul companiei

Clientul nostru este lider în domeniul vopsirii produselor metalice prin metode cataforetice și în pulbere

 Compania are capacități vaste în domeniul pretratării, sistemelor de vopsire de înaltă calitate, montaj, sisteme logistice, spații de depozitare și testare.

Acest lucru ne permite să oferim clientului o soluție optimă pentru procesarea produsului său din punct de vedere tehnologic și estetic.

Hours 39
Salary 10,44
Region Best

Aplica acum

Campurile de mai jos cu unu sunt obligatorii

Date personale
Informatii adresa
Date de contact
Date curriculm Vitae

cv-ul tau (limita de incarcare :2Mb)

Rasfoieste
Motivatie