Oferta de munca

Prezentare posturi vacante

MUNCITOR DEPOZIT / PROCESATOR DE PIATRA NATURALA

536 Vizualizari Leerdam 40 11,00

Descrierea postului

În calitate de angajat in functia de prelucrare a pietrelor naturale, sunteți responsabil pentru prelucrarea pietrei (taierea cu ferăstrăul, șlefuirea).

Principalele produse pe care le creați sunt blaturile de bucătărie, pervazul și ușile interioare și exterioare.

Produsul finit trebuie preluat [orderpicking] și pregătit pentru expediere.

Trebuie sa vă asigurați că produsul este trimis către clientul potrivit.

  • Pentru acest job nu este necesara experienta,
  • Certificatul de stivuitorist constituie un avantaj.

Oferim

  • contract de munca olandez tradus in romana,
  • mașină de la firma pentru naveta,
  • salariul brut pe ora este  €11,00,
  • ore de lucru stabile,
  • cazare buna conform normelor SNF,
  • asigurare medicala,
  • mașină pentru naveta.

Program de munca

Lucrați doar într-un  schimb:  7:30 am - 17:00

Cerinte

  • punctualitate,
  • acuratețe în executarea sarcinilor încredințate,
  • cunoștințe bune de limba engleză,
  • permis de conducere,
  • disponibilitate de muncă pentru timp indelungat.

Profilul companiei

Compania oferă produse din piatră naturală de calitate la nivel mondial, cum ar fi granit, marmură, travertin, ardezie cuartică, bazalt, calcar.

Hours 40
Salary 11,00
Region Leerdam

Aplica acum

Campurile de mai jos cu unu sunt obligatorii

Date personale
Informatii adresa
Date de contact
Date curriculm Vitae

cv-ul tau (limita de incarcare :2Mb)

Rasfoieste
Motivatie