Oferta de munca

Prezentare posturi vacante

MONTATOR DE PARDOSEALA (COVOR, LAMINAT, PVC)

ML16 291 Vizualizari Best 40 12,50 - 15,00 Montator de pardoseala

Descrierea postului

Sunteți responsabil pentru instalarea eficientă și corectă a pardoselilor moi (covor, vinil) și pardoseala tare (laminat, PVC) sau a ferestrelor la domiciliul clientului. În timp ce furnizează un serviciu excelent și prietenos pentru clienți.

Cautam  profesioniști cu cativa ani de  experiență.

Oferim

  • Oferim un loc de muncă full-time interesant și provocator  peste 40 ore
  • Contract de munca olandez tradus in limba romana /poloneza sau engleza
  • Salariul este conform cao .
  • Cazare ,asigurare medicala si transport

Responsibilities

  • Instalarea pardoselilor, cum ar fi covoare, vinil, stratificat, PVC
  • acoperiri pentru ferestre;
  • Planificarea și pregătirea instalațiilor;
  • Pregătirea podelei (compuși de netezire);
  • Masurarea zonelor si pregatirea planurilor de taiere;
  • Rezolvați preocupările clienților;
  • Mențineți un mediu de lucru sigur;
  • Încărcarea și descărcarea materialelor.

Cerinte

  • Experienta
  • Engleza nivel de conversatie
  • Permis de conducere
  • Ești nerăbdător să înveți și ai experiență în calitate de ,,floor fitter ,,;
  • Te recunosti  în valorile de bază  cum ar fi:
  • prietenos, responsabil și de încredere;
  • rezistent la stres si  dedicaț rezultatelor;
  • Iti place să mergi la casele clienților.

Profilul companiei

Aceasta companie se ocupa cu vanzarea si montarea materialelor pentru  pardoseli si ferestre ,oferind de asemenea instalarea acestora la domiciliul clientului .

Hours 40
Salary 12,50 - 15,00
Region Best

Aplica acum

Campurile de mai jos cu unu sunt obligatorii

Date personale
Informatii adresa
Date de contact
Date curriculm Vitae

cv-ul tau (limita de incarcare :2Mb)

Rasfoieste
Motivatie