Oferta de munca

Prezentare posturi vacante

MUNCITOR IN DEPOZIT

RO02 453 Vizualizari Geldermalsen 40 12.14 MUNCITOR IN DEPOZIT

Descrierea postului

Lucrați în sectorul de distribuție și transport într-o companie care se ocupă în principal cu sortarea pachetelor și finalizarea comenzilor, printre altele pentru BMW, care sunt apoi livrate clienților. Angajații pot fi desemnați să lucreze într-una dintre cele trei săli diferite:

sortarea pachetelor,
finalizarea comenzilor și stivuirea lor pe paleți,
ambalarea pieselor auto.

Oferim

-muncă pe termen lung cu program fix,
-posibilitatea de a efectua ore suplimentare,
-un contract olandez tradus în romană,
-asigurare medicală,
-o mașină pentru navetă.

12.14 euro/oră

Program de munca

PROGRAM: 20:00 - 06:00

Cerinte

disponibilitate și disponibilitate de a lucra noaptea,

cunoștințe comunicative de limbă engleză,

Permis de conducere. B,

conditie fizică bună.

Profilul companiei

Clientul este specializat în distribuție de noapte pentru industria auto. Aprovizionează ateliere auto, camioane, firme tehnice și cele care se ocupă cu mecanizarea agricolă.

Hours 40
Salary 12.14
Region Geldermalsen

Aplica acum

Campurile de mai jos cu unu sunt obligatorii

Date personale
Informatii adresa
Date de contact
Languages
Date curriculm Vitae

cv-ul tau (limita de incarcare :2Mb)

Rasfoieste
Motivatie
Rasfoieste