Oferta de munca

Prezentare posturi vacante

ORDERPICKER DEPOZIT SANITAR

RO01 87 Vizualizari Den Bosch 40 11.54 OrderPicker

Descrierea postului

Orderpicker pentru unul dintre cel mai mare depozit și te vei ocupa de scanarea, etichetarea,ambalarea și pregatirea comenzilor pentru livrare;

Mediu de lucru placut, fara efort fizic excesiv.

Candidatul ideal are nevoie de o atitudine pozitiva,flexibilitate si seriozitate în îndeplinirea sarcinilor;

Disponibilitate de a lucra pe toata perioada anului;

Este NECESAR un nivel CONVERSATIONAL de limba ENGLEZA.

Oferim

Salariul brut pe oră de € 11,54.

Oferim cazare,asigurare medicală și transport.

Cerinte

Experiență în logistică

Disponibilitate de muncă pentru o perioadă lungă de timp,

Motivație,punctualitate,seriozitate,

Profilul companiei

Clientul nostru este un jucător important în industria vânzărilor de instalații sanitare. Echipa este formată din 200 de angajați motivați care conduc magazinul/ depozitul. Cu peste 7 showroom-uri în Olanda și 2 magazine în Belgia. Depozitul este situat în Den Bosch și pentru extinderea acelei echipe căutăm candidați energici pentru serviciul de orderpicker.

Hours 40
Salary 11.54
Region Den Bosch

Aplica acum

Campurile de mai jos cu unu sunt obligatorii

Date personale
Informatii adresa
Date de contact
Languages
Date curriculm Vitae

cv-ul tau (limita de incarcare :2Mb)

Rasfoieste
Motivatie
Rasfoieste