Oferta de munca

Prezentare posturi vacante

OPERATORI FABRICA CIUPERCI

RO02 87 Vizualizari Wijchen 40 10.71 OPERATORI FABRICA CIUPERCI

Descrierea postului

Operatori împachetat fabrica de ciuperci, diverse sortimente!

Te vei ocupa cu etichetarea,ambalarea și pregatirea comenzilor pentru livrare;

Mediu de lucru placut, fara efort fizic excesiv.

Candidatul ideal are nevoie de o atitudine pozitiva,flexibilitate si seriozitate în îndeplinirea sarcinilor;

Disponibilitate de a lucra pe toata perioada anului;

Este NECESAR un nivel CONVERSATIONAL de limba ENGLEZA.

Program de munca

Salariul brut pe oră de € 10,71.

Oferim cazare,asigurare medicală și transport.

Cerinte

Nu necesita experiență în logistică

Disponibilitate de muncă pentru o perioadă lungă de timp,

Motivație,punctualitate,seriozitate,

Profilul companiei

Clientul nostru este o companie de lanț care este implicată în fiecare verigă a acelui lanț: de la cultivare, recoltare, procesare, ambalare și distribuție până la vânzările la nivel mondial de ciuperci proaspete, este un partener de încredere cu o rețea logistică puternică: „comandat astăzi = livrat astăzi”.

Hours 40
Salary 10.71
Region Wijchen

Aplica acum

Campurile de mai jos cu unu sunt obligatorii

Date personale
Informatii adresa
Date de contact
Languages
Date curriculm Vitae

cv-ul tau (limita de incarcare :2Mb)

Rasfoieste
Motivatie
Rasfoieste