Oferta de munca

Prezentare posturi vacante

Lucrator depozit oua

Aplicați
IN06 428 Vizualizat Veen 40 10.64

Descrierea postului

Lucrați în sectorul logistic într-o companie care se ocupă în principal cu sortarea pachetelor și finalizarea comenzilor care sunt apoi livrate clienților. Angajații pot fi desemnați să lucreze într-una dintre cele trei săli diferite:

sortarea pachetelor de oua
finalizarea comenzilor și stivuirea lor pe paleți,
ambalarea cutilor de oua

Oferim

-muncă pe termen lung cu program fix,
-posibilitatea de a efectua ore suplimentare,
-un contract olandez tradus în romană,
-asigurare medicală,
-o mașină pentru navetă.

Program de munca

PROGRAM: 2 schimburi, prin rotatie.

1 saptamana: 05:30 - 14:00

1 saptamana: 14:30 - 23:30

Se pot face ore extra.

Cerinte

disponibilitate și disponibilitate de a lucra in schimburi

cunoștințe comunicative de limbă engleză,

Permis de conducere. B,

conditie fizică bună.

Profilul companiei

Clientul nostru  este unul dintre cei mai mari furnizori de ouă din Europa. Este o afacere de familie fondată în 1947. Au strâns ouăle de la fermier cu un cărucior și le-am vândut în orașe. De acolo au devenit o companie modernă cu trei locatii de ambalare. Împreună controlăm întregul proces. De la producție până la livrare către clienți: organizații de vânzare cu amănuntul și industria de prelucrare a ouălor din Țările de Jos și Germania.

Ore
Reședință Veen
Open sollicitatie

Aplica acum

Campurile de mai jos cu unu sunt obligatorii

Date cu caracter personal
Detalii privind adresa
Detalii de contact
Limbi
Date CV

CV-ul dumneavoastră (limită de încărcare: 2Mb)

Frunze
Motivație
Frunze