Oferta de munca

Prezentare posturi vacante

MUNCITOR PRODUCTIE CONDIMENTE

006 1405 Vizualizari Tiel 45 €10,50 MUNCITOR PRODUCTIE CONDIMENTE

Descrierea postului

În calitate de lucrător de producție, sunteți responsabil pentru procesarea produsului final.Responsabilitățile dvs. vor include selectia, impachetarea si pregatirea comenzilor intr-o maniera corecta.

Program de munca

Munca se desfășoară pe schimburi:
- 1 saptamana tura: 07:00 - 15:00

- 1 saptamana tura: 15:00 -23:00

- 1 saptamana tura: 23:00 - 07:00

Cerinte

SALARIU: 10,50 euro brut/ora; dupa 7 saptamani: 11.00 euro brut per ora.

-  minim experiență în munca de productie,
- motivația și disponibilitatea de a lucra,
- disponibilitatea cooperării pe termen lung,
- punctualitatea,
- abilități comunicative de limbă engleză sau germană,
- permis de conducere categoria B.

Profilul companiei

Clientul nostru este specializat în producerea de ingrediente functionale in industria aliementara cu o experienta de peste 50 de ani.

Hours 45
Salary €10,50
Region Tiel

Aplica acum

Campurile de mai jos cu unu sunt obligatorii

Date personale
Informatii adresa
Date de contact
Languages
Date curriculm Vitae

cv-ul tau (limita de incarcare :2Mb)

Rasfoieste
Motivatie
Rasfoieste