Oferta de munca

Prezentare posturi vacante

MUNCITOR DEPOZIT

IN06 577 Vizualizari 40 9,82 Muncitor depozit

Descrierea postului

Ca angajat al depozitului, te ocupi cu urmatoarele activitati:

  • reambalarea diferitelor produse, în special a bauturilor alcoolice conform comenzilor primite,
  • etichetare,
  • efectuarea de activitati de munca la banda rulanta
  • pastrarea ordinii si a curateniei in depozit.

Oferim

  • Contract de munca olandez
  • Salariul brut pe ora de 9,82 €,
  • Program de munca fix (40 pe săptămână/De luni pana vineri),
  • Cazare buna conform normelor SNF
  • Asigurare medicala,
  • Transport

Program de munca

Lucrați intr-un singur schimb
De 7:30 - 16:30

Cerinte

  • Experiență într-o poziție similară[este un avantaj].
  • Motivația și disponibilitatea de a munci.
  • Disponibilitate la cooperare pe termen lung.
  • Seriozitate si punctualitate

Profilul companiei

Compania cu sediul Etten-Leur este specializată în reambalarea produselor în conformitate cu comanda și dorințele clientului.

Hours 40
Salary 9,82

Aplica acum

Campurile de mai jos cu unu sunt obligatorii

Date personale
Informatii adresa
Date de contact
Languages
Date curriculm Vitae

cv-ul tau (limita de incarcare :2Mb)

Rasfoieste
Motivatie
Rasfoieste